MVDr. Radek Protiva

Majitel a vedoucí lékař veterinární kliniky RPVET

Vystudoval SZeŠ České Budějovice obor Veterinární prevence a dále pokračoval ve studiu veterinární medicíny na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, kde graduoval v roce 2005 a získal titul MVDr. Má teoretické i praktické zkušenosti z  řady pracovišť z celé České republiky. Po ukončení studia se neustále samostatně vzdělává a účastní se velkého množství přednášek, konferencí, seminářů a workshopů. Několikrát i přednášel studentům a lékárníkům problematiku spojenou s veterinární prevencí. Je členem Komory veterinárních lékařů České republiky a České asociace veterinárních lékařů malých zvířat.
Na klinice se zaměřuje především na chirurgii měkkých i tvrdých tkání, interní medicínu, gynekologii, andrologii a zobrazovací diagnostiku. Vyhledává případy vyžadující komplexní přístup.
Doma u něj bydlí několik domácích mazlíčků: kříženec Emička, dvě mopsí slečny Nína a Šámina, dva kocourci, mainský Beep a domácí Zrzek, dále akvarijní rybky, šípové žáby, gekončíci a další všelijaká drobotina.
Jeho životní zálibou je rybolov a to od muškaření, lovu kaprů až po lov mořských ryb. Nejvíce volného času se snaží trávit se svou milující rodinou.

Ordinační hodiny: jen na objednání ve všední dny 8.30- 12.00hodin