Ahoj, jmenuji se Lola a můj páníček je „obávaný pan doktor“. Ale přesto, že se mi často dívá světýlkem do očí a uší, přesto ho mám moc ráda…..

 

(popisky u fotografií jsou psané majiteli pacientů)

Ashley na kapačce


Ahojky, já sem Endy, je mi 7 let, chodím na pravidelné očkování a kontroly do VETERINÁRNÍ ORDINACE MVDr. RADKA PROTIVY a kol..


Ahoj, jmenuju se Žofinka, je mi 9 let a měla jsem velké problémy s klouby…Díky J/D si můžu hrát a skákat jako dříve…
A to vše jen díky lékařskému týmu veterinární ordinace RPVet, který mi doporučil tuhle baštu…

Jsem Bára, je mi deset let a pan doktor mne před rokem operoval, čímž mu ještě jednou mockrát děkuji. Dostala jsem po hárání nepříjemný výtok a pan doktor mi musel rychle odoperovat ty psí ženské záležitosti.
Nedávno jsem byla na injekci a pan doktor páníčky moc a moc pochválil za to, že mi čistí zuby a že mám na svůj věk perfektní chrup – no podívejte se sami 🙂

Ahoj, jmenujeme se Miri, Mili a Černulka, jsou to 4 roky, co jsme byly nalezeny na sídlišti,  a naštěstí pro nás, dostaly jsme se včas k panu doktorovi.
A také nyní díky  pravidelné lékařské péči  pana MVDr. Radka Protivy a jeho kolektivu se nám daří moc dobře, sice jsme nedávno v ordinaci zaslechly něco o dietě, ale to asi nebylo na nás 🙂

 

 

Jsme bullmastifka Andromeda, dobrman Nero, howavard Ron a britská kočka Diana Feldy a chodíme na pravidelné očkování a prohlídky do naší nejoblíbenější ordinace RPVet

 

Dykouš a Maxouš – naši pravidelní a velmi oblíbení pacienti, o kterých víme že jsou v čekárně i když zrovna nefunguje zvonek 🙂
Bohužel Maxíka přemohl zhoubný lymfom. Dykoušek však nezůstal dlouho sám a má již nového kamaráda, táké béžového mopsíka Mufíka.

Jmenuji se Filip a je mi 6let. Měl jsem vážnou autonehodu, ale Dr.Protiva se svým skvělým týmem sestřiček mě nenechal osudu a jsem tady stále! Sice si toho moc nepamatuju,ale z vyprávění mé paní  jsem byl 3hod.operován – zdrátované čelisti, zašité oko, zacévkován, sonda do žaludku – to bylo nejhorší,protože jsem nemohl mlsat, ale dostával jsem několikrát denně podivnou tekutinu přímo do té hadičky, z nohy mi koukala taky hadička a pořád tam něco teklo.V ordinaci – v nemocnici jsem byl hlídaný ještě pár dnů.
Doma jsem se postupně dával dohromady, po dvou měsících mě pan doktor vyndal drátky z tlamy a konečně jsem si mohl dát pořádnou baštu. Začal jsem se učit chodit ven na vodítku, na jedno oko totiž už nikdy neuvidím a ze začátku jsem se trochu motal. Ale teď už je vše jako dřív, i si vyskočím a nejraději jsem zachumlaný v peřinách s mojí kočkou mámou.
Moc rád vzpomínám na skvělý sehraný tým na této veterině a strašně moc jim děkuji za záchranu života a vždy se na ně moc těším.

Ahojky, říkají mi Čikinka a je mi 5 let chodím na pravidelné návštěvy k mému milému doktůrkovi Radkovi 🙂
Mám za sebou…….šití pacičky, ošetření kloubu a kastraci. Přesto se na svého veterináře vždy těším a mám ho móóóóóóóc ráda 🙂 🙂 🙂

 

Dobrý den,
nedalo mi to, abych neposlala na ukázku fotku Nelly-hlídače. Přiběhla, vyskočila na postel a buchla si takhhle vedle Marlenky. Museli jsme okamžitě pro foťák:-))))
Ahoj,
jsem chovatelem Chodských psů a majitel chovatelské stanice z Letinské kovárny, RPVET navštěvuji již řadu let a jsem nadmíru spokojen!!!
Péče je zde maximální a velice profesionální.
Všechny moje odchovy a moje feny jsou zde pod velice kvalitním dohledem. Na oplátku jsem nabídl malou prezentaci RPVETu na výstavách, na fotce je první vítězství „v barvách RPVETu“.
Moc děkujeme za lékařskou péči pana MVDr. Radka Protivy a jeho kolektivu

štěňata
http://www.happyness-dog.com/

8.9.2013 se nám narodila štěňátka !!! 

B jako Babeta, Bree, Bonie, Bastien, Béda, Blackberry, Baryk, a Bertík

Máme 3 holčičky a 5 kluků!! Amálka byla při porodu úžasná a vše zvládla. Také moc děkujeme veterinární klinice RPVET v Plzni, která nám i Amálce moc pomohla.