Jak se správně starat o Vašeho čtyřnohého přítele?

Je to prosté. Pro začátek si stačí přečíst tento stručný přehled informací týkajících se preventivních opatření a základů výživy, abyste získali obecný přehled. Nejprve jsme pro Vás shrnuli jednotlivé body a v dalším textu se jim poté budeme důkladněji věnovat.
Výběr a koupě štěněte, krmení, preventivní vakcinace, preventivní i léčebné odčervení, prevence ektoparazitóz, čištění uší, čištění očí, péče o chrup, údržba srsti a péče o ni, stříhání přerostlých drápků, označení zvířete a něco málo k plánované chovnosti.

Doporučení na závěr:

I všech a to i u klinicky zdravých jedinců se vyplácí každoroční screening (odběr krve, klinické vyšetření,…) – včasným zjištěním problému můžete předejít zdlouhavé a mnohdy nákladné terapii a výrazně prodloužit a zkvalitnit život vašeho mazlíčka.

Doufáme, že Vám těch několik málo rad pomůže věnovat Vašemu pejskovi náležitou péči, kterou si ta němá tvář zaslouží. Zlepšíte-li život Vašemu pejskovi, jistě se to odrazí i na Vašem vlastním životě. Při jakýchkoliv zdravotních potížích kontaktujte Vašeho veterinárního lékaře, ten Vám jistě rád poradí nebo pomůže. Přejeme Vám prožití mnoha příjemných chvil ve společnosti Vašeho čtyřnohého miláčka.