Pro Vaše mazlíčky jsme otevřeli rehabilitaci na okraji Plzně. Disponujeme hydroterapeutickou vanou a terapeutickým laserem, dále pak magnetoterapií, běžeckým pásem a balančními pomůckami. Laser disponuje protokoly nejen na problémy pohybového aparátu, ale i na dermatologické potíže. Cvičení psů probíhá pod vedením zkušené fyzioterapeutky Bc. Svatavy Protivové DiS.

MLS laser

Pomáháme pejskům s ortopedickými nebo neurologickými problémy. Dále pejskům po operacích, kdy se díky naší fyzioterapii výrazně urychluje návrat do normálního života. Fyzioterapie je vhodná i jako trénink u sportovních psů nebo při problémech s obezitou. Zaměřujeme se také na seniory, kdy se snažíme udržovat a kondičním cvičením zlepšovat jejich pohybový aparát.

Nedílnou součástí fyzioterapie je hydroterapie ve vaně s podvodním běžeckým pásem. Pejsek je ve vodě nadlehčován, zátěž na klouby je nižší než při chůzi a pohyb těla a končetin je výrazně snazší. Pejsek chůzí ve vaně posiluje svaly celého těla a kardiovaskulární systém.

Rychlost pásu a výška hladiny vody a teplota je nastavitelná a přizpůsobuje se aktuálnímu zdravotnímu stavu. Po dobu rehabilitace se vždy přítomen majitel, který pejska chválí a odměňuje pamlsky.

 

Cena 800,- za jednu terapii. Objednávat se můžete na telefonu +420 774 110 101.

Cena použití laseru 200,- ze jedno sezení.

Výrobce http://www.vetcomplet.cz/

Dodavatel MLS laseru www.dmmedical.cz

Jak může fyzioterapie pomoct pejskům?

Barča ve svých dvanácti letech onemocněla zánětem periferních nervů a ochrnula na celé tělo. Pro toto onemocnění neexistuje žádná léčba, kromě intenzivní fyzioterapie. Podívejte se na její příběh.