Veterinární klinika PRvet je tu pro Vás a Vaše zvířátka i v pohotovostním režimu. Pouze po předchozí telefonické domluvě do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 21:00. Volejte na číslo 777 802 165.


Pondělí – pátek bez pohotovosti, pouze ordinační hodiny 9:00-19:00.

Sobota 9:00-21:00 Pohotovost po předchozí tel. domluvě na čísle 777802165

Neděle 9:00-21:00 Pohotovost po předchozí tel. domluvě na čísle 777802165

 

Ordinační hodiny:
Po-Pá 9:00-19:00 bez pohotovosti (Objednávejte se, prosím, předem na konkrétní termín.)
Pohotovost:
(POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ: 777 802 165)
So-Ne 9:00-21:00

Mimo tuto dobu se obracejte prosím na jiná pohotovostní pracoviště v Plzni (Zodiacus, Kleisslova klinika, Vedilab, MVDr. Herynk v Černicích, Vedilab).

Děkujeme za pochopení.


Pohotovost

Naše klinika disponujeme profesionálním týmem, schopným celého spektra akutních výkonů, a kvalitním diagnostickým i terapeutickým vybavením.

Se svým zvířátkem k nám tedy můžete přijít ve všední den až do 19:00 hod. nebo o víkendech, ale vždy po telefonické domluvě, ale musíte počítat s tím, že „pohotovost je pohotovost“. Obecně předpokládáme, že nás v této době navštěvují pacienti s náhle vzniklým problémem, který nelze nebo není vhodné odložit. Tomu je přizpůsoben i náš provoz. ( Upozornění – v době pohotovostní služby není v provozu recepce, nemůžeme Vám proto z časových důvodů prodávat léky, doplňky a krmení. Děkujeme za pochopení. )

Pohotovost se týká doby mimo běžné ordinační hodiny (pracovní dny 9.00-19.00 hod) a víkendových služeb od 9:00 hod do 21:00 hod.

V době mimo ordinační hodiny je účtován POHOTOVOSTNÍ PŘÍPLATEK.

V této době má službu zpravidla jeden lékař a jedna sestra. Nelze tedy pacienty objednávat na čas.

Zejména v době pohotovosti se stává, že ošetřujeme akutní pacienty. Tyto zákroky bývají často na delší dobu a mnohdy vyžadují i okamžité řešení na operačním sále. Z tohoto důvodu můžeme někdy uzavřít kliniku pro méně závažné případy.

V pohotovostním režimu neošetřujeme rozléčené pacienty z jiného pracoviště bez lékařské dokumentace.

Žádáme všechny klienty, aby svou návštěvu předem ohlásili a nejlépe telefonicky ověřili aktuální situaci ošetření na klinice.

Výjimečně se může stát, že z výše uvedených důvodů nemůžeme vždy včas reagovat ani na zvonící telefon a v takovém případě doporučujeme zkusit zavolat o něco později znovu. Jestliže hovor nebereme, je to právě z důvodu řešení akutního případu či operace.

Děkujeme za Vaše pochopení i trpělivost. Vše co děláme, má jediný cíl – pomoci našim čtyřnohým kamarádům.


Sídlíme na atraktivním a dobře dostupném místě v městské části Plzeň – Bory, výpadovka směr Přeštice, Klatovy, hned vedle známé nemocnice Dr. Mulače. Možnost parkování na ulici před klinikou nebo na přilehlém parkovišti. Dostupnost též městskou hromadnou dopravou – tramvaj č. 4 směr Bory předposlední zastávka před konečnou (viz mapka).

Přesnou polohu kliniky najdete na Google maps.